Різноманітні дрібні деталі, зазвичай, першими виходять з ладу під час експлуатації автомобіля. Тому потрібно ретельно слідкувати за всіма елементами та вчасно усувати неполадки. Заміна свічок запалювання – це хоч і легка але важлива процедура.

заміна свічок запалювання в у Львові

 

В сучасних автомобілях, свічки запалювання працюють в екстремальних умовах. Вони постійно перебувають серед розжарених газів з температурою тисячі градусів. І це все повторюється протягом багатьох годин.

Головним їхнім завданням є забезпечення безперебійної подачі іскри для загорання палива. Таким чином вони виконують дві важливі функції:

 • Запалюють робочу суміш;
 • Відводять тепло з камери згорання.

Потрібно бути уважним та слідкувати щоб вони були в нормальному робочому стані. Цю процедуру можна виконувати самостійно або ж довірити роботу професіоналам.

Якщо вам потрібна заміна свічок запалювання в м. Львів – телефонуйте не зволікаючи до нас з 9:00 до 19:00. Ми швидко та якісно проведемо всі необхідні роботи.

096 03 5555 9

Чому важлива своєчасна заміна свічок запалювання

Перш за все, слід відзначити, що вартість заміни свічок запалювання нижча аніж капітальний ремонт двигуна. Тому краще завчасно подбати про їхню заміну. Автовиробники рекомендують здійснювати цю процедуру, як мінімум один раз на кожні 20-25 тис. км.

Проте слід пам’ятати, що на їхній стан мають вплив різноманітні фактори:

 • Стан двигуна автомобіля;
 • Агресивна манера їзди;
 • Паливо низької якості;
 • Погодні умови.

Тому слід враховувати не тільки рекомендації автовиробників, а й стан машини.

Ознаки несправності свічок запалювання

Можна виділити декілька основних ознак, що будуть вказувати на заміну свічок запалювання:

 • Двигун запускається з труднощами;
 • Відбувається падіння тяги, нестійкі оберти, двигун «троїть»;
 • Збільшується токсичність вихлопу;
 • Знижується потужність двигуна;
 • Збільшується розхід палива.

Всі вище перераховані ознаки не обов’язково будуть вказувати на те, що необхідна заміна свічок запалювання. Проте якщо ви помітили якусь з цих ознак – слід провести діагностику автомобіля (хоча б «на око»).

Також, несправності такого та іншого роду можна виявити вчасно пройшовши технічне обслуговування автомобіля.

Як часто проводиться заміна свічок запалювання

Як часто проводити заміну свічок запалюванняПеред тим як проводити заміну, ми рекомендуємо провести візуальний огляд. Зовнішній вигляд свічок може багато розповісти про роботу двигуна та його стан. Погляньте на зображення:

 1. Свічка в нормальному стані;
 2. Цей стан вказує на підвищений розхід палива;
 3. Збіднена суміш;
 4. Дія присадок;
 5. Поганий стан масло відбивного ковпачка;
 6. Руйнування одного з клапанів або перегородки між поршневими кільцями;
 7. Використання низькооктанового палива;
 8. Підгорання масла.

Зверніть увагу, що в справному стані, свічки можуть мати світло-коричневий наліт. При огляді, про несправність також можуть сказати:

 • Пошкоджені електроди;
 • На корпусі свічки видно сажу та мастило;
 • Пошкодження ізолятора;
 • Зірвана різьба на корпусі.

На всі ці фактори слід звертати увагу при діагностиці автомобіля. Як вже згадувалось вище, рекомендовано проводити заміну свічок запалювання кожні 20-25 тис км.

Як вибрати свічки запалювання

На ринку авто-товарів представлений великий вибір, проте існують критерії, що впливають на якість деталі. Зверніть увагу на критерії наведені нижче, вони забезпечать вам якісну та більш довшу роботу свічок:

 • Зверніть увагу на розмір. Якщо вона буде за маленькою чи завеликою, правильно вкрутити її не вийде. В першому випадку вона просто не вкручуватиметься. А в другому – вдариться об поршень при початку руху. Зрозуміло, що жоден з цих варіантів не є прийнятним;
 • Перевірте число накалювання. Це режим температури при якому свічка справно буде працювати. Чим вище буде це число, тим в більш екстремальних умовах може функціонувати деталь. Якщо число буде за маленьким – деталь дуже швидко вийде з ладу;

Щоб буде впевненим, зазвичай, достатньо подивитись в автомобільну інструкцію. Виробники, доволі часто, вказують аналогові заміни, використання яких не принесе шкоди вашому автомобілю.

Заміна свічок запалювання в автосервісі Радан Авто Захід не забере багато часу і це доволі недорога операція. Зателефонуйте з 9:00 до 19:00 та дізнайтесь ціни.

Заміна свічок в Радан Авто Захід

В сучасних автомобілях свічки запалювання розташовані доволі глибоко і дістатись до них буває проблематично. В зв’язку з цим провести заміну самостійно – завдання не з найпростіших.

Заміна свічок запалювання в Радан Авто Захід проводиться кваліфікованими майстрами, які володіють значним досвідом у виконанні такого роду робіт. Також хочемо відзначити, що наш автосервіс оснащений якісним професійним обладнанням, яке дозволяє пришвидшити процес ремонтних робіт та заміни деталей.

Заміна свічок в Радан АЗ

Якщо ви все ж вирішили провести заміну самостійно – зверніть увагу на декілька правил:

 1. Не допускається потрапляння бруду та пилу в гніздо. На сервісі для цього використовується пневматичний компресор та щітки;
 2. Слід в міру вкрутити свічки. Перетяжка може може пошкодити головку свічки та може зірвати різьбу. Залегка затяжка загрожує втратою компресії;
 3. Напруга в свічках 25-30 тис. вольт, що вимагає вищі вимоги до до чистоти ізолятора та котушки запалювання.

Звичайно ви можете самостійно провести заміну. Але це слід робити якщо ви маєте певний досвід. Якщо ж у вас немає досвіду у проведенні даної операції або ж немає часу на це – краще зверніться в наш автосервіс.

Тож, якщо вашому автомобілю потрібна заміна свічок запалювання в м. Львів – приїжджайте в наш автосервіс на вул. Кульпарківська 93а.

Зателефонуйте та запишіться – це дозволить вам уникнути черги та очікування.

096 03 5555 9