Заміна паливного фільтраДивовижно, але багато автовласників вважають, що заміна паливного фільтра – це зовсім не обов’язкова процедура. Вони думаю, що його повинно хватати на весь період експлуатації автомобіля.

 

Але паливний фільтр – це важливий елемент. Він очищає бензин перед тим, як подавати його в двигун. А чистий бензин – це запорука комфортної та безпечної їзди. Забруднений фільтр може стати причиною багатьох бід, тому ігнорувати його не потрібно.

Слід зазначити, що в паливній системі автомобіля є багато фільтруючих елементів. Але всі вони відіграють здебільшого другорядну роль. Основна ж функція очистки лягає на фільтр.

Його конструкція не передбачає чогось складного. Жорсткий циліндричний корпус із штуцерами впуску та випуску, в середині якого розміщений багатошаровий фільтруючий елемент із синтетичного матеріалу. Завдяки складеним гармошкою шарам, він затримує та накопичує часточки осаду.

Зрозуміло, що з часом він забивається все більше і це призводить до зменшення пропускної здатності та збільшенню гідравлічних втрат. Щоб подача палива не припинилась – його потрібно вчасно поміняти.

Якщо вам потрібна швидка та якісна заміна паливного фільтра в м. Львів – приїжджайте в наш автосервіс. Ми знаходимось на вул. Кульпарківська 93а. Щоб зекономити власний час – зателефонуйте з 9:00 до 19:00 та попередньо запишіться.

096 03 5555 9

Періодичність заміни паливного фільтра

Вчасно виявити несправність може далеко не кожен автовласник. Зазвичай незначна втрата потужності двигуна не відображається на комфортності водіння. І проблема залишається незаміченою. Але в результаті це може призвести до поломки яка обійдеться вам доволі дорого.

Автовласники часто говорять, що без заміни паливного фільтра можна обійтись протягом всього терміну експлуатації. Звичайно це так але за умови, що ви забезпечите ідеальні умови для нього. В середньому ж спеціалісти рекомендують проводити цю операцію після 30-40 тис. км пробігу. Цю цифру підтверджують і більшість автовласників.

Проте, ця цифра не абсолютно точною, її краще використовувати як орієнтир. Вам слід самостійно слідкувати за машиною та по можливості вчасно розпізнавати поломки. Зверніть увагу, планове технічне обслуговування автомобіля дозволить виявити та усунути несправності такого роду.

Ознаки, що вказують на забиття фільтра

Швидка та якісна заміна паливного фільтра в м. ЛьвівЯк вже говорилось вище, на ранніх стадіях помітити проблеми такого роду доволі складно, проте цілком можливо. Отже, вам потрібна заміна паливного фільтра якщо:

  • Збільшується розхід палива;
  • Нерівномірна робота двигуна («троїть»);
  • Втрата потужності під час руху;
  • Двигун не запускається;
  • Двигун видає незвичні звуки.

Ці ознаки не обов’язково будуть вказувати саме на неполадки з паливним фільтром. Однак, доцільно буде звернутись до професіоналів щоб точно виявити в чому проблема та вчасно її усунути.

Заміна паливного фільтра в Радан Авто Захід

Заміна паливного фільтра двигуна не викликає труднощів в майстрів нашого автосервісу. Він розташований в задній частині, ближче до бензобаку. При його заміні використовують підйомник.

Також фільтр може розташовуватись бензобакові разом із паливним насосом, в такому випадку процес заміни трішки складніший. Потрібно зняти бензонасос через люк під заднім сидінням. В такому варіанті витрачається більше часу за рахунок того, що потрібно його розбирати повністю.

Ми не рекомендуємо проводити такого роду операції самостійно. Щоб бути впевненим в якості проведених робіт – краще зверніться в Радан Авто Захід. Ми проведемо всі роботи в найкоротші терміни. Ви якраз встигнете випити чашку кави, відпочити від справ та погортати стрічку новин в інтернеті.

Заміна паливного фільтра в м. Львів від Радан Авто Захід – це доступні ціни, якісний сервіс та професійні майстри.

Ви можете заїхати до нас на вул. Кульпарківська 93а та переконатись самостійно. Щоб уникнути черги зателефонуйте з 9:00 до 19:00 та запишіться – це значно зекономить ваш час.

096 03 5555 9