Loading

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

+38 096 035 55 55

Пн-Пт - 09:00 - 19:00, Сб - 09:00-15:00

Пн-Пт - 09:00 - 19:00, Сб - 09:00-15:00
Заплануйте ваш візит +38 096 035 55 55
м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

Заміна паливного фільтра в м. Львів

Дивовижно, але багато автовласників вважають, що заміна паливного фільтра – це зовсім не обов’язкова процедура. Вони думаю, що його повинно хватати на весь період експлуатації автомобіля.

Але паливний фільтр – це важливий елемент. Він очищає бензин перед тим, як подавати його в двигун. А чистий бензин – це запорука комфортної та безпечної їзди. Забруднений фільтр може стати причиною багатьох бід, тому ігнорувати його не потрібно.

Слід зазначити, що в паливній системі автомобіля є багато фільтруючих елементів. Але всі вони відіграють здебільшого другорядну роль. Основна ж функція очистки лягає на фільтр.

Його конструкція не передбачає чогось складного. Жорсткий циліндричний корпус із штуцерами впуску та випуску, в середині якого розміщений багатошаровий фільтруючий елемент із синтетичного матеріалу. Завдяки складеним гармошкою шарам, він затримує та накопичує часточки осаду.

Зрозуміло, що з часом він забивається все більше і це призводить до зменшення пропускної здатності та збільшенню гідравлічних втрат. Щоб подача палива не припинилась – його потрібно вчасно поміняти.

Якщо вам потрібна швидка та якісна заміна паливного фільтра в м. Львів – приїжджайте в наш автосервіс. Ми знаходимось на вул. Кульпарківська 93а. Щоб зекономити власний час – зателефонуйте з 9:00 до 19:00 та попередньо запишіться.

Контакти автосервісу

Контактні телефони:

+38 096 035 55 55 - Андрій
+38 096 035 55 54 - Євген
+38 096 035 55 58 - Менеджер СТО
+38 096 035 55 59 - Менеджер СТО

Адреса автосервісу:

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

Час роботи

Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Зачинено

Як працює наше СТО

Ми завжди з радістю виконаємо ремонт та обслуговування автомобіля та запропонуємо вигідні ціни за якісні послуги.
01
Вибераєте послугу
02
Зв'язуєтесь з нами
03
Залишаєте авто на ремонт
04
Забираєте відремонтовану машину

Переваги Радан Автозахід

Ви точно знаєте, за що платите

Точна інформація про роботи, що будуть проводитись, вартість та терміни виконання.

Високий рівень обслуговування

Обслуговування та сервіс направлені на те, щоб ви були впевненими в своєму авто.

Не нав’язливий сервіс

Наші спеціалісти не будуть пропонувати відремонтувати те, що не потрібно.

Висока якість запчастин

Ми вибираємо тільки найкращі запчастини для ремонту щоб досягнути найкращого ефекту.

Обслуговування та сервіс

Все направлено на те, щоб ви були впевненими в своєму автомобілі.

Безпека

Ваше авто буде постійно під наглядом

Вчасно виявити несправність може далеко не кожен автовласник. Зазвичай незначна втрата потужності двигуна не відображається на комфортності водіння. І проблема залишається незаміченою. Але в результаті це може призвести до поломки яка обійдеться вам доволі дорого.

Автовласники часто говорять, що без заміни паливного фільтра можна обійтись протягом всього терміну експлуатації. Звичайно це так але за умови, що ви забезпечите ідеальні умови для нього. В середньому ж спеціалісти рекомендують проводити цю операцію після 30-40 тис. км пробігу. Цю цифру підтверджують і більшість автовласників.

Проте, ця цифра не абсолютно точною, її краще використовувати як орієнтир. Вам слід самостійно слідкувати за машиною та по можливості вчасно розпізнавати поломки. Зверніть увагу, планове технічне обслуговування автомобіля дозволить виявити та усунути несправності такого роду.

Як вже говорилось вище, на ранніх стадіях помітити проблеми такого роду доволі складно, проте цілком можливо. Отже, вам потрібна заміна паливного фільтра якщо:

  • Збільшується розхід палива;
  • Нерівномірна робота двигуна («троїть»);
  • Втрата потужності під час руху;
  • Двигун не запускається;
  • Двигун видає незвичні звуки.

Ці ознаки не обов’язково будуть вказувати саме на неполадки з паливним фільтром. Однак, доцільно буде звернутись до професіоналів щоб точно виявити в чому проблема та вчасно її усунути.

Заміна паливного фільтра двигуна не викликає труднощів в майстрів нашого автосервісу. Він розташований в задній частині, ближче до бензобаку. При його заміні використовують підйомник.

Також фільтр може розташовуватись бензобакові разом із паливним насосом, в такому випадку процес заміни трішки складніший. Потрібно зняти бензонасос через люк під заднім сидінням. В такому варіанті витрачається більше часу за рахунок того, що потрібно його розбирати повністю.

Ми не рекомендуємо проводити такого роду операції самостійно. Щоб бути впевненим в якості проведених робіт – краще зверніться в Радан Авто Захід. Ми проведемо всі роботи в найкоротші терміни. Ви якраз встигнете випити чашку кави, відпочити від справ та погортати стрічку новин в інтернеті.

Заміна паливного фільтра в м. Львів від Радан Авто Захід – це доступні ціни, якісний сервіс та професійні майстри.

Ви можете заїхати до нас на вул. Кульпарківська 93а та переконатись самостійно. Щоб уникнути черги зателефонуйте з 9:00 до 19:00 та запишіться – це значно зекономить ваш час.