Шиномонтаж — це одна з найбільш затребуваних послуг для більшості автомобілістів. Загалом, зміна гуми – не таке вже й тяжке завдання, проте його краще довірити професіоналам.

Саме тому, якщо вам потрібен якісний шиномонтаж в м. Львів, звертайтесь в автосервіс Радан Авто Захід (вул. Кульпарківська 93А). Ми гарантуємо оптимальний результат за рахунок:

Якісний шиномонтажв місті Львів

 • Спеціального обладнання, яке дозволяє провести весь комплекс монтажних та демонтажних робіт без пошкодження дисків чи гуми;
 • Кваліфікованих спеціалістів, які професійно підійдуть до виконання завдання та оперативно його виконають. А це зекономить ваш час та кошти;
 • Також, в нашому автосервісі, ви можете отримати ряд суміжних послуг, таких як балансування коліс, підкачка шин та інші.

 

Хочете привести свої колеса в порядок? Тоді телефонуйте з 9:00 до 19:00 та записуйтесь на шиномонтаж в м. Львів на вул. Кульпарківська 93А.

096 03 5555 9

Види шиномонтажних робіт в Радан Авто Захід

Для вашого комфорту, наш автосервіс здійснює велику кількість шиномонтажних робіт по різних напрямках:

Шиномонтаж в Радан Авто Захід

 • Зняття та встановлення коліс
 • Бортування / розбортування
 • Сезонна зміна шин
 • Балансування коліс
 • Підкачка шин
 • Чищення дисків
 • Встановлення нової гуми
 • Заміна зіпсованих та пошкоджених шин
 • Захисне оброблення гуми

 

Завдяки кваліфікації наших спеціалістів та новому обладнанню, ми пропонуємо всім своїм клієнтам дійсно якісний та швидкий шиномонтаж в м. Львів.

Зверніть увагу, що у випадку проколу колеса, наші майстри оперативно поставлять латку. Вона дозволить відновити цілісність та робочі властивості колеса. Після такого ремонту, шина залишається повністю безпечною і ви можете її використовувати до природнього зношення.

Ви мабуть знаєте, що балансування коліс вважається одним з найважливіших завдань під час шиномонтажу. Від цієї операції залежить комфорт та безпека їзди. Тому наш автосервіс з усією відповідальністю ставиться до цього та всіх інших процесів роботи.

Шиномонтажні роботи в Радан Авто ЗахідТакож слід зазначити, що під час сезонної активності в СТО появляються значні черги. Тому ми рекомендуємо записатись на заміну гуми завчасно.

Зимовий сезон – це початок листопада – кінець грудня (в залежності від погодних умов).

Весняний сезон – починається в лютому та закінчується в березні-квітні. Це доволі довгий період, оскільки наші погодні умови непередбачувані.

Записуючись на зміну гуми раніше за інших, ви вбережете себе від довгого очікування. Щоб записатись на шиномонтаж на вул. Кульпарківська 93А просто подзвоніть за телефоном (в робочі години).

Важливі факти про шиномонтаж

 1. Кожен прокол шини, який ви не залатали, збільшує шанс руйнування шини на 20%;
 2. Правильне балансування збільшує прохідність шин на 30% і більше;
 3. Якщо тиск в шинах буде відрізнятись від рекомендованого всього на 0,5 атм. – це збільшить їх зношуваність на 20%;
 4. Неправильно вмонтовані шини з направленим малюнком протектора набагато небезпечніші ніж зношена гума.

Щоб уникнути цих та багатьох інших проблем – зверніться за допомогою до професіоналів.

Ми чекаємо вас, будьте впевненими, що в автосервісі Радан Авто Захід ви отримаєте якісний шиномонтаж в м. Львів по найкращій ціні.

096 03 5555 9