Заміна ремня ГРМ в м. ЛьвівПрактично кожен автолюбитель знає, що заміна ремня ГРМ обійдеться дешевше аніж усунення неполадок, що виникнуть в двигуні.

 

Цей елемент автомобіля дуже важливий і разом з тим доволі недовговічний. Він відповідає за рівномірну та плавну роботу розподільного і колінчастого валів. В процесі експлуатації ремінь ГРМ отримує значні навантаження і в результаті зношується. З’являються мікро тріщини та слабшає натяг.

Це негативно впливає на його роботі та може призвести до розриву та спричинити серйозні наслідки, які переростуть в дорого вартісний ремонт. Як ви вже зрозуміли вчасно проведена заміна, вбереже вас від ймовірних поломок та зайвих витрат.

Якщо вам необхідна заміна ремня ГРМ в м. Львів – звертайтесь в наш автосервіс на вул. Кульпарківська 93а. Записатись на огляд та заміну ви можете зателефонувавши з 9:00 до 19:00.

 

096 03 5555 9

Як часто проводиться заміна ременя ГРМ

В цьому питанні багато залежить від марки авто та умов експлуатації. Доволі часто в документах, що надаються з машиною, вказуються рекомендовані терміни.

Опираючись на багаторічний досвід, наші спеціалісти рекомендують здійснювати цю процедуру після кожних 50 тис. км. пробігу. Якщо ви не пам’ятаєте коли востаннє проводилась заміна ременя ГРМ – огляньте його візуально на наявність дефектів. Або ж зверніться в автосервіс на діагностику.

Як правило процес заміни – це вимушена процедура, з якою стикається кожен автовласник. На зношуваність ременя впливають безліч факторів.

Фактори, що впливають на зношуваність ременя ГРМ:

 • Занадто сильний чи слабкий натяг;
 • Протікання масла;
 • Агресивний стиль водіння;
 • Невірне встановлення ГРМ по міткам;
 • Занадто високі оберти двигуна в зимовий період.

Визначити, що вашому автомобілю слід провести заміну ремня ГРМ можна по нерівномірно працюючому двигуну. Також це можна виявитись під час проходження технічного огляду автомобіля.

Заміна ремня ГРМ в Радан Авто Захід

Майстри автосервісу Радан Авто Захід нагадують, що потрібно регулярно проводити хоча б візуальний огляд ременя. Якщо будуть виявлені сліди зношуваності, для вашої безпеки та економії, слід його замінити.

Заміна ременя ГРМСвоєчасне звернення в автосервіс вбереже вас від неочікуваних поломок. Заміна ремня ГРМ в Радан Авто Захід дозволить зекономити ваш час та кошти.

Процес виконання робіт:

 1. Діагностика автомобіля;
 2. Підбір деталей;
 3. Розбір та фіксація міток;
 4. Заміна ременя та супутніх деталей;
 5. Збирання;
 6. Діагностика роботи системи.

Ми гарантуємо, що всі роботи будуть проведені якісно та вчасно. Якщо потрібно буде провести певні додаткові роботи, перш за все ми порадимось з вами, пояснимо ситуації і лише ви будете приймати рішення про доцільність додаткових робіт.

Якщо у вас виникли запитання або ви хочете дізнатись ціни – телефонуйте до нас з 9:00 до 19:00.

Якщо ж вам потрібна заміна ремня ГРМ в м. Львів – приїжджайте на вул. Кульпарківська 93а. Щоб зекономити ще більше власного часу, зателефонуйте та попередньо запишіться.

 

096 03 5555 9

 

Не купуйте дешеві китайські аналоги
Неякісні китайські деталі можуть викликати поломки двигуна, так як термін використання в них значно менший. Тому варто з розумінням віднестись до запчастин які купуєте. Ми рекомендуємо купували лише оригінальні деталі або аналоги перевірених виробників.