Евакуатор у Львові та області

Наша компанія надає професійні послуги евакуації у Львові і всіх районах Львівської області. Завдяки власному парку техніки і грамотно організованому чергування ми пропонуємо низькі ціни, а час подачі складає від 20-30 хвилин. Ви можете викликати евакуатор цілодобово, 7 днів на тиждень. Ми перевозимо легкові авто з будь-яким дорожнім просвітом, позашляховики та мотоцикли. Швидко евакуюємо як нове, так і несправне авто, незалежно від характеру і ступеня поломки.

ЦІЛОДОБОВО

Цілодобовий режим: ми на зв'язку 24 години на добу, без перерв на обід.

ПОДАЧА ВІД 20 ХВ

Оперативність: подамо евакуатор через десять хвилин після підтвердження заявки.

ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ

Наші спеціалісти поводяться з кожним автомобілем як із своїм власним.

Ціни на послуги евакуатора

ПослугиЦіни
Послуги евакуатора в м. Львів550-600 грн (Включено у вартість завантаження-розвантаження евакуатора)
Послуги евакуатора по Україні, за 1 км загального пробігу (туди і назад)Від 10 грн/км
Перевезення евакуатором по Європі, за 1 км загального пробігу (туди і назад)Від 12,5 грн/км
Перевезення авто через кордон для розмитненняЦіна договірна
Завантаження-розвантаження евакуатораВід 200 грн. При відстані транспортування більше ніж 200 км., вартість завантаження-розвантаження евакуатора не враховується (якщо всі колеса крутяться)
Перевезення вантажівВід 12 грн/км
Прикурювання АКБ автомобіля350 грн в межах міста

Замовити евакуатор

Робота нашого евакуатора

Евакуатор у Львові від Радан Авто Захід

Якщо ваша машина заглохла на жвавій автомагістралі або сталася поломка на заміській дорозі, рекомендуємо викликати евакуатор компанії Радан Авто Захід! Ми працюємо по всьому Львову і Львівській області цілодобово, тому прийдемо на допомогу в будь-який час: рано вранці, пізно ввечері або в години «пік», коли дороги завантажені машинами.

Для розрахунку точної ціни послуги евакуатора автомобіля слід зателефонувати нам. Так, по Львову, для легкових і малолітражних машин, вартість виклику евакуатора — від 550 грн, але розцінки зростають, якщо мова йде про позашляховики, вантажівках або спецтехніку. 

Разом з евакуацією машини на стоянку, в гараж або майстерню, ви можете зробити запит на технічне обслуговування. У нас працюють досвідчені фахівці, які з’ясують причину поломки і оперативно усунуть її. На «Радан АЗ» завжди можна покластися в скрутну хвилину!

Замовити евакуатор

Адреса автосервісу

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А