Фарбування автомобіля в м. Львів

З часом будь-який автомобіль потребує повного або часткового оновлення кузова чи окремих частин. В процесі використання, на вашій машині можуть появитись подряпини, сколи, вм’ятини або краска може втратити свій вигляд. В такому випадку слід задуматись над тим, щоб «освіжити» колір на своєму авто.

Фарбування автомобіля – процес доволі складний. Важливо щоб всі роботи були виконані правильно і авто, найближчим часом, не довелось перефарбовувати. Якісно виконані роботи допоможуть приховати всі недоліки автомобіля та суттєво покращити його вигляд.

Тому, якщо вам потрібне фарбування автомобіля в м. Львів – звертайтесь в автосервіс Радан Авто Захід. Наші майстри суворо дотримуються технологічного процесу та використовують лише найкращі матеріали.

Але насправді, перш за все, вам потрібно зрозуміти – потрібна покраска чи ні? Є певні особливості та нюанси які вам слід знати

Фарбувальні роботи над автомобілем поділяються на два види:

 1. Повна покраска авто
 2. Локальна покраска

Повне фарбування кузова

Після серйозних ДТП чи багаторічної експлуатації, ваш автомобіль потребує оновлення свого кольору. Звичайно, можна його можна освіжити за допомогою полірування але цю операцію можна проводити обмежену кількість разів.

В таких випадках займатись окремими елементами немає сенсу, оскільки обробки вимагає весь кузов.

Повне фарбування автомобіля може знадобитись в таких випадках:

 • зміна кольору після покупки автомобіля, можливість отримати рідкісний і цікавий колір;
 • підвищення естетичної привабливості автомобіля, що особливо важливо перед його продажом;
 • усунення корозії, що дозволить уникнути утворення іржі і виходу кузова з ладу;
 • видалення різних видів пошкоджень кузова: вм’ятин, подряпин, відколів і т.д.

Локальне фарбування автомобіля

Локальні роботи обійдуться значно дешевше та зекономлять ваш час. Їх проводять якщо автомобіль получив пошкодження в результаті:

 • Малого ДТП
 • Попадання граду чи гілки з дерева
 • Невдалого паркування
 • Легких ударів по кузову
 • Дії вандалів

Слід зауважити, що локальні роботи над деталями без їх зняття підходять лише для певного переліку дефектів. У випадку великих та глибоких пошкоджень доведеться використовувати більш серйозні методи: знімати, рихтувати, варити, а вже потім красити.

Спеціалісти автосервісу Радан АЗ без проблем виконають для вас як локальне так і повне фарбування автомобіля в м. Львів (на вул. Кульпарківська 93А). Зателефонуйте (в робочі години) та запишіться на зручний для вас час.

 

096 03 5555 9


Фарбування авто в Радан Авто Захід

Фарбування автомобіля в Радан Авто Захід

В нашому автосервісі фарбування вашого авто виконується суворо по технології, з використанням кращих матеріалів та обладнання. Звернувшись до нас – ви зробите правильний вибір, адже ми пропонуємо:

 • Попадання в колір ( двері чи бампер не будуть відрізнятись від інших елементів);
 • Використання якісної краски та обладнання;
 • Повне та локальне фарбування;
 • Професійний підбір авто-емалей;
 • Доступні ціни

Майстри нашого автосервісу – це досвідченні спеціалісти, які мають великий досвід роботи з сучасним обладнанням та матеріалами. Вони суворо дотримуються всіх технічних норм та правил. Всі роботи проводяться лише після узгодження з вами.

Що ви отримаєте звернувшись в Радан Авто Захід:

 • Кузов отримає рівний та насичений колір;
 • Металеві деталі будуть захищені від корозії;
 • Всі елементи ідеально гладкі;
 • Нове покриття вашого автомобіля міцні та довговічні;

Зверніть увагу, попри те що фарбування авто у нас на вул. Кульпарківська 93А здійснюється недорого, вона виконується максимальні якісно та з гарантією якості.

Наш секрет – це високий рівень кваліфікації працівників та витратні матеріали високої якості.

Якщо у вас виникли запитання на рахунок фарбування вашого автомобіля – телефонуйте з 9:00 до 19:00, ми відповімо на всі запитання.

Яка вартість фарбування автомобіля

Кінцева вартість залежить від багатьох факторів, в тому числі від площі поверхні, наявності/відсутності пошкоджень, складності та кольору фарби, необхідність розбірки. Завдання спеціаліста не просто нанести фарбу та лакове покриття. Спочатку необхідно підготувати основу, за необхідності здійснити додаткову обробку кузову. Всі ці елементи будуть формувати фінальну вартість послуги.

Якщо ви хочете дізнатись вартість або зробити заявку на фарбування автомобіля в м. Львів – телефонуйте (в робочі години) або звертайтесь безпосередньо в автосервіс, що на вул. Кульпарківська 93А.

 

096 03 5555 9