Loading

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

+38 096 035 55 55

Пн-Пт - 09:00 - 19:00, Сб - 09:00-15:00

Пн-Пт - 09:00 - 19:00, Сб - 09:00-15:00
Заплануйте ваш візит +38 096 035 55 55
м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

Заміна масла в двигуні у м. Львів

Хочете щоб ваш автомобіль їздив довго, тихо та легко, бажаєте насолоджуватися його роботою довгі роки та менше тратитись на ремонт? Тоді потурбуйтесь про те, щоб заміна масла в двигуні проводилась регулярно та якісно.

Будь-яка поїздка на машині повинна починатись з перевірки рівня масла. На сам перед необхідно поставити авто на рівну поверхню – це вбереже вас від помилки в діагностиці. Якщо автомобіль недавно використовувався, потрібно почекати 5-10 хвилин щоб двигун охолов.

Замір проводиться за допомогою контрольно-вимірювального щупа. Витягнувши його з двигуна позначка масла повинна бути між значеннями min та max.

Зверніть увагу, що заміна масла в двигуні автомобіля – це важливий етап технічного обслуговування. В більшості випадків, збільшення періодичності зміни масла свідчить про певні несправності двигуна. Тому на цьому елементі не варто економити.

Якщо ви не впевнені в якості моторного мастила чи не має бажання самостійно здійснювати заміну – звертайтесь в наш автосервіс. Ми швидко та якісно виконаємо дану операцію.

Зателефонувавши – ви вбережете себе від очікування в черзі.

Контакти автосервісу

Контактні телефони:

+38 096 035 55 55 - Андрій
+38 096 035 55 54 - Євген
+38 096 035 55 58 - Менеджер СТО
+38 096 035 55 59 - Менеджер СТО

Адреса автосервісу:

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

Час роботи

Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Зачинено

Як працює наше СТО

Ми завжди з радістю виконаємо ремонт та обслуговування автомобіля та запропонуємо вигідні ціни за якісні послуги.
01
Вибераєте послугу
02
Зв'язуєтесь з нами
03
Залишаєте авто на ремонт
04
Забираєте відремонтовану машину

Переваги Радан Автозахід

Ви точно знаєте, за що платите

Точна інформація про роботи, що будуть проводитись, вартість та терміни виконання.

Високий рівень обслуговування

Обслуговування та сервіс направлені на те, щоб ви були впевненими в своєму авто.

Не нав’язливий сервіс

Наші спеціалісти не будуть пропонувати відремонтувати те, що не потрібно.

Висока якість запчастин

Ми вибираємо тільки найкращі запчастини для ремонту щоб досягнути найкращого ефекту.

Обслуговування та сервіс

Все направлено на те, щоб ви були впевненими в своєму автомобілі.

Безпека

Ваше авто буде постійно під наглядом

Терміни заміни моторного масла, а також вказівки по його типу, зазвичай вказуються в сервісній книжці автомобіля. Вони різняться в залежності від марки та типу транспортного засобу.

Найпоширенішою (стандартною) рекомендацією являється проводити заміну кожні 10-15 тис. км. Проте, якщо при перевірці, було виявлено темний колір мастила – слід провести його зміну позапланово.

Також, важливим фактором є кліматичні умови та якість доріг. Враховуючи не найкращий стан доріг та мінливу львівську погоду –  заміна може знадобитись значно раніше рекомендованих вказівок.

 • Якість палива;
 • Стан двигуна та вік транспортного засобу;
 • Частота використання;
 • Пора року та навколишня температура;
 • Стиль водіння;
 • Завантаженість автомобіля;
 • Час простою (в т.ч. в пробках);
 • Поїздки на маленькі відстані, що не дають двигуну достатньо розігрітись;
 • Нерегулярне використання;
 • Водіння по нерівній місцевості.

Вам, як і більшості автовласників, ці фактори відомі з власного досвіду. Тут потрібно знати про деякі фактори, такі як завантаженість автомобіля. Адже навантажений автомобіль, що їде по нерівній місцевості, відчуває значні навантаження в двигуні, а спричиняє згущування масла та погіршення його властивостей.

Також, поширеною проблемою є забруднення мастила. Найчастіше це відбувається під час пересування по сільським, ґрунтовим, дорогам. Тому, заміна масла в двигуні автомобіля повинна проводитись із врахуванням усіх цих факторів.

Дізнатись ціни ви можете зателефонувавши до нас з 9:00 до 19:00.

 1. Перед тим як проводити заміну масла в автомобілі, потрібно визначитись, яке саме використовувати.

  Загалом виділяють 3 види мастил:

  1. Мінеральні. Вони максимально підходящі для двигунів але разом з тим мають низьку стійкість до різких температурних перепадів. Тому свої характеристики вони зберігають недовго.
  2. Синтетичні. Цей тип найбільше підходить для автомобілів, що часто піддаються серйозним кліматичним змінам. Проте, якщо двигун вже пристойно зношений, такі мастила використовувати не рекомендується, адже вони будуть викликати ще швидше зношування.
  3. Напівсинтетичні. Цей варіант можна вважати ідеальним. Вони зберігають чистоту мотору, при цьому встановлюється доволі прийнятний експлуатаційний режим.
 1. Багато водіїв часто задаються запитанням, чи потрібно промивати двигун перед заміною масла. Наші спеціалісти, рекомендують проводити промивання в наступних випадках:

  • Придбання вживаного автомобіля. Досконало вивчити вживаний автомобіль, що купується, практично неможливо. Тому визначити якість мастила яким користувався попередній власник теж буде доволі складно;
  • Використання іншого типу мастила. У випадку, якщо ви бажаєте перейти з синтетичного на мінеральне масло або ж навпаки – промити автомобіль потрібно обов’язково;
  • Непередбачувані ситуації. Промивку слід провести якщо мастило змішалось з іншими рідинами;
  • Перехід з низького на більш високий клас.

  Промивання двигуна – процес не довгий але в майбутньому він може вам зекономити немало часу та коштів.

 2.  

Серед великої к-сті моторних мастил, зробити правильний вибір самостійно доволі тяжко. Спеціалісти автосервісу Радан Авто Захід володіють багаторічним досвідом та професійними знаннями в області ремонту автомобілів.

Заміна масла, для нашого автосервісу, звична справа. Та за багато років ми вже перепробували безліч виробників і знаємо кому можна довірити автомобіль, а кому не варто.

Звичайно цей процес ви можете виконувати самостійно. Проте, якщо ви вирішите звернутись до нас хочемо запевнити, що навіть до такого завдання ми поставимось з повною відповідальністю. Уважно вивчимо інструкцію та рекомендації компаній-виробників.

Якщо вам потрібна заміна масла в м. Львів – заїжджайте на вул. Кульпарківська 93а.

Щоб дізнатись ціни та записатись на огляд – зателефонуйте з 9:00 до 19:00.