Компютерна діагностика автомобіля в м. ЛьвівСвоєчасна комп’ютерна діагностика автомобіля є однією з головних умов безвідмовної роботи вашої машини.

 

Слід зауважити, що регулярне сканування основних вузлів автомобіля на коректність роботи необхідно для його безвідмовної роботи. Самостійно таку процедуру провести доволі проблематично, адже для цього потрібне спеціалізоване обладнання.

Саме тому, якщо вам потрібна якісна комп’ютерна діагностика автомобіля в м. Львів – звертайтесь в автосервіс Радан Авто Захід, що знаходиться на вул. Кульпарківська 93А.

Майстри нашого автосервісу швидко та якісно проведуть діагностичні роботи, дадуть професійні поради, складуть план техобслуговування та ремонту вашого автомобіля.

Діагностика автомобіля в Радан Авто Захід

Під час сканування машини, відбувається перевірка всіх найважливіших систем керування та агрегатів:

  • Круїз-контроль
  • Клімат-контроль
  • АБС
  • Бортовий комп’ютер
  • Підвіска
  • Інжектор
  • Вихлопна система
  • Система керування двигуном
  • Електронні блоки керування та датчики
  • Інші елементи (в залежності від марки машини)

Зверніть увагу, що всі ці елементи повинні знаходитись в робочому стані. Своєчасне сканування дозволить уникнути серйозних проблем. А регулярна перевірка цих всіх елементів – це запорука безпечного пересування.

Вас також може зацікавити

Діагностика авто перед купівлею

 

У випадку появи на панелі приладів індикатора несправності (на приклад ABS, або помилка Check Engine) ми рекомендуємо звернутись до спеціалістів. В Радан АЗ, майстри усунуть проблему, що виникла та дадуть необхідні рекомендації для запобігання подальших несправностей.

Щоб провести повну комп’ютерну діагностику автомобіля в м. Львів (на вул. Кульпарківська 93А) та уникнути черг – телефонуйте (в робочі години) та записуйтесь завчасно.

096 03 5555 9

Весь комплекс діагностики автомобіля може включати як один так і декілька видів перевірки та сканування.

Читання, розшифровка та скидання кодів помилок

Читання та скидання кодів помилок автомобіляКомп’ютерна діагностика вашого автомобіля дозволить нам прочитати та розшифрувати коди несправностей, що знаходяться в бортовому комп’ютері. В подальшому це може допомогти у виявленні причини поломки. Також наші майстри можуть збити помилки електронних блоків керування вашого автомобіля.

Адаптація виконавчих механізмів після ремонту/заміни датчиків чи деталей

Доволі часто, сучасні автомобілі потребують адаптації механізмів після їх заміни чи ремонту. Наше, сучасне, обладнання дозволяє здійснити таку процедуру. Це дозволить забезпечити коректну та злагоджену роботу всіх механізмів та деталей вашого авто.

Діагностика подушок безпеки

Діагностика подушок безпеки потрібна: після їхнього ремонту (потрібно скинути в пам’яті блоку помилки), при появі значка несправності подушки безпеки або ж перед покупкою вживаного авто (для впевненості в його безпеці та справності).

Повна комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля

Повна комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля потрібна у випадках, коли ясно, що двигун працює неправильно, але ще не відомо, що саме з ним сталось. Ми проводимо повну перевірку двигуна для виявлення сутті несправності та причин її виникнення. Після детального сканування ми надаємо результати вам і узгоджуємо план ремонтних робіт.

Розблокування сигналізації

Розблокування сигналізації автомобіляНаші майстри працюють з сигналізаціями різного виду та типів. Для вас ми можемо розблокувати, встановити чи зняти несправну сигналізацію. Також слід зауважити, що часто авто не заводиться не по причини поломки двигуна, а саме із-за сигналізації. Це пов’язано з тим, що виробники встановлюють систему блокування від викрадення. А ця система, як і будь-який інший механізм може дати збій.

Тому, під-час діагностики сигналізації ми можемо провести перевірку імобілайзера.

Як бачите, щоб провести якісне сканування вашої машини потрібно здійснити багато операцій із застосуванням спец обладнання.

Отже, якщо вам потрібна комп’ютерна діагностика автомобіля в м. Львів – звертайтесь в наш автосервіс, що на вул. Кульпарківська 93А.

Запишіть наш номер, щоб ви могли зателефонувати та записатись на діаностику.

 

096 03 5555 9