Салонний фільтр для очищення повітря представляє собою багатошаровий фільтруючий елемент (схожий на повітряний фільтр двигуна). Він очищує повітря, що поступає в салон автомобіля від пилюки та різноманітних забруднень. Тому, щоб експлуатація автомобіля була комфортною та безпечною — заміна салонного фільтра повинна проводитись регулярно.

заміна салонного фільтра

 

Цей елемент складається з прямокутного каркасу, по периметру якого розташований ущільнювач, а в середину вставлений фільтруючий елемент.

Вони бувають двох типів:

  • Протипилові;
  • Кутові.

Протипилові – виготовлені із синтетичного матеріалу із антибактеріальним просоченням. Вони здатні вловлювати пилюку та пилок рослин. Кутові салонні фільтри – виготовленні із синтетичного матеріалу з наповненням активованого вугілля. Такого типу фільтри також не пропускають пилюку, а також затримують шкідливі викиди (СО2).

Проте, слід зазначити, що під час тривалого використання вони стають не ефективними. Тому їх слід регулярно змінювати.

Якщо вам потрібна заміна салонного фільтра в м. Львів – звертайтесь в наш автосервіс. Ми знаходимось на вул. Кульпарківська 93а. Зателефонуйте та запишіться з 9:00 до 19:00 – це дозволить вам уникнути черги.

 

096 03 5555 9

Наслідки та ознаки забруднення

Важливість салонного фільтра неможливо переоцінити. Він постійно очищує повітря, що поступає в автомобіль. При накопиченні забруднень, фільтр поступово втрачає пропускну здатність, що може перерости в повне блокування поступу повітря. Окрім цього, старий фільтр може перетворитись із захисника в загрозу. Адже все те, що він затримував протягом довгого часу може вирватись в середину автомобіля.

Якщо у вас при низькій температурі запотіли вікна або ж не гріє пічка. Літом в салоні сильна спека. Ви стоїте в пробці та задихаєтесь від вихлопів інших машин та на панелі помітили товстий шар пилюки – тоді слід задуматись над заміною салонного фільтра.

Періодичність заміни:

Зазвичай виробники автомобілів не вказують чітких рекомендацій по заміні цього елементу. Найкращим варіантом буде проводити його заміну під час планового ТО або ж кожні 10-15 тис. км.

Салонний фільтрЦе пов’язано з тим, що приблизно через 10 000 км пробігу, фільтруючий папір забивається дуже щільно. В результаті вентилятор не може протягувати повітря в необхідних обсягах.

Зверніть увагу, що використання забитого салонного фільтра з клімат контролем може призвести до особливо неприємних наслідків. Із-за погіршення роботи системи вентиляції зростає ймовірність обмерзання радіатора-випаровувача.

Також постійно забити фільтр є джерелом розмноження мікробів. Своєчасна заміна салонного фільтра дозволить уникнути цих проблем.

Заміна салонного фільтра в Радан Авто Захід

Наш автосервіс, що розташований на вул. Кульпарківська 93а, надає кваліфіковані послуги по заміні салонних фільтрів за доступними цінами.

Велике приміщення, наявність всіх деталей та інструментів дозволяє провести всі необхідні роботи швидко та якісно.

Порядок виконання робіт:

  • Відтягується защіпка та знімається верхня кришка;
  • Старий фільтр витягується з ніші;
  • Внутрішній простіш ніші ретельно очищується;
  • На місце старого фільтра встановлюється новий;
  • Верхня кришка встановлюється на місце;
  • Перевіряється справність роботи всіх елементів.

Це доволі не складний процес. При бажанні, наявності часу та базових знань ви можете провести цю процедуру самостійно.

Проте, якщо ви не впевненні, що зможете зробити це самостійно. Або ж у вас просто немає на це часу – звертайтесь в наш автосервіс. Наші майстри швидко виконають необхідні роботи, а доступні ціни вас приємно вразять.

Заміна салонного фільтра в м. Львів на вул. Кульпарківська 93а не займе багато часу але забезпечить вам комфортну та безпечну їзду.

Не чекайте – телефонуйте з 9:00 до 19:00 та запишіться на огляд вашого автомобіля.

096 03 5555 9