Масляний фільтр – це той елемент, який слугує для фільтрації та очищення масла від забруднення. Масло, що тільки залилось може забруднитись коли буде проходити через старий фільтр. Тому доволі часто заміна масляного фільтра проводиться одночасно із заміною масла.

Заміна масляного фільтра

Ці фільтри забезпечать безперебійну роботу двигуна та всіх його систем. Вони забезпечують очистку відповідних потоків та магістралей, що безпосередньо впливають на двигун та автомобіль в цілому.

Своєчасна заміна цих фільтрів важлива як для вантажних так і для легкових автомобілів. Погано очищене та забруднене моторне мастило може стати причиною дострокового зношування деталей. Також це може викликати порушення або й відмову роботи двигуна.

Використання забрудненого фільтра призведе до зменшення інтервалів між заміною масла. А це в результаті потягне додаткові витрати.

Якщо вас цікавить така послуга, як заміна масляного фільтра в м. Львів – звертайтесь в наш автосервіс, що на вул. Кульпарківська 93а. Для уникнення черги – зателефонуйте та попередньо запишіться.

096 03 5555 5

Заміна масляного фільтра – етапи

  • Автомобіль глушиться та за допомогою спеціального ключа, майстер відкручує фільтр;
  • Якщо міняється лише фільтр, а масло залишається старе – то воно зливається в чисту ємкість;
  • Перед встановленням фільтру – він заповнюється мастилом та акуратно закручується назад;
  • Запуск двигуна та оцінка правильності функціонування.

Якщо ви вирішите зробити цю процедуру самостійно, хочемо наголосити на декількох важливих правилах.

По-перше, щоб не допустити опіків, демонтаж слід проводити коли мотор охолов. Якщо до цього, автомобіль використовувався, почекайте поки він охолоне. По друге, використовуйте спеціальний ключ, щоб відкрутити фільтр.

Не потрібно перегинати палку під час закручування, адже рано чи пізно його прийдеться міняти, а тоді вже можуть виникнути труднощі. Не цьому елементі не варто економити, краще купувати більш якісні (хоч і трішки дорожчі) деталі.

Як часто проводити заміну масляного фільтра? Зазвичай виробники автомобілів вказують приблизний час коли це потрібно проводити. Але більшість спеціалістів рекомендує проводити цю операцію разом із заміною масла.

Витік масла та перегрів двигуна – вкажуть вам на те, що пора провести заміну. Проте не слід доводити до крайнощів, проводьте цю процедуру завчасно.

Заміна масляних фільтрів двигуна в Радан Авто Захід

Слід зазначити, що це зовсім не складна процедура і ви можете її виконати самостійно. Але якщо ви погано розбираєтесь в автомобілях – то краще довірити цю роботу професіоналам.

Наш автосервіс має в наявності сучасне обладнання, яке дозволяє більш якісно провести всі необхідні роботи. Досвідчені спеціалісти проведуть заміну якісно та в короткі терміни. Ціни ви можете уточнити зателефонувавши до нас.

Хочемо запевнити, що більш ніж за 15 років, ми провели цю процедуру вже безліч разів. Звернувшись до нас ви зекономите свій час та кошти.

Заміна масляного фільтра в м. Львів – швидка та нескладна процедура. Ми здійснюємо цю роботу за адресою вул. Кульпарківська 93а. Не зволікайте – телефонуйте зараз та записуйтесь на обслуговування.

096 03 5555 5