Loading

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

+38 096 035 55 55

Пн-Пт - 09:00 - 19:00, Сб - 09:00-15:00

Пн-Пт - 09:00 - 19:00, Сб - 09:00-15:00
Заплануйте ваш візит +38 096 035 55 55
м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

Чистка, промивка форсунок інжектора в м. Львів

Що потрібно для належної роботи двигуна? Ви, як справжній автолюбитель, звичайно знаєте, що налагоджена та безперебійна робота інжекторної системи – це запорука надійного функціонування двигуна.

Інжектор буде правильно функціонувати тільки при відсутності забруднень в паливній рампі. Проте, незалежно від якості бензину, в процесі роботи на елементах паливної системи з часом осідають забруднення.

Самостійна промивка може не дати належного ефекту або взагалі погіршити ситуацію. Тому, якщо вам потрібна чистка (промивка) форсунок інжектора в м. Львів – звертайтесь в автосервіс Радан Авто Захід.

Контакти автосервісу

Контактні телефони:

+38 096 035 55 55 - Андрій
+38 096 035 55 54 - Євген
+38 096 035 55 58 - Менеджер СТО
+38 096 035 55 59 - Менеджер СТО

Адреса автосервісу:

м. Львів, вул. Кульпарківська 93А

Час роботи

Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: Зачинено

Як працює наше СТО

Ми завжди з радістю виконаємо ремонт та обслуговування автомобіля та запропонуємо вигідні ціни за якісні послуги.
01
Вибераєте послугу
02
Зв'язуєтесь з нами
03
Залишаєте авто на ремонт
04
Забираєте відремонтовану машину

Переваги Радан Автозахід

Ви точно знаєте, за що платите

Точна інформація про роботи, що будуть проводитись, вартість та терміни виконання.

Високий рівень обслуговування

Обслуговування та сервіс направлені на те, щоб ви були впевненими в своєму авто.

Не нав’язливий сервіс

Наші спеціалісти не будуть пропонувати відремонтувати те, що не потрібно.

Висока якість запчастин

Ми вибираємо тільки найкращі запчастини для ремонту щоб досягнути найкращого ефекту.

Обслуговування та сервіс

Все направлено на те, щоб ви були впевненими в своєму автомобілі.

Безпека

Ваше авто буде постійно під наглядом

Доволі поширеною проблемою з двигуном автомобіля є заправка неякісним паливом. І проблема тут полягає в тому, що ви можете навіть не знати, що заправляєтесь низькоякісним паливом.

Багато українських АЗС, в гонитві за прибутком, продають під видом 92-го чи 95-го палива низькооктанові марки з додаванням присадок які є небезпечними для інжектора. В результаті канали форсунок забиваються та погіршується система впорскування.

Ось декілька ознак, що вам потрібна промивка (чистка) інжектора:

  • Нестійкий холодний хід автомобіля
  • «Тяжкий» пуск двигуна
  • Збільшився розхід палива
  • Хлопки у випускній системі
  • Зменшилась потужність автомобіля
  • З’явились ривки, вібрації і провали при розгоні

Симптоми такого роду виникають, коли одна або декілька форсунок вже доволі сильно забились та працюють в умовах підвищеного зношування.

Щоб продовжити термін служби системи впорскування, потрібно проводити профілактичну роботу через кожні 25-30 тис. км пробігу. Ви можете здійснити профілактичну промивку форсунок інжектора в м. Львів на вул. Кульпарківська 93А. Щоб не стояти в черзі – зателефонуйте з 9:00 до 19:00 та запишіться завчасно.

Незалежно від марки автомобіля, інжектор та форсунки промиваються практично всюди однаково. Існує два способи щоб провести цю операцію: ультразвуковий та хімічний. В кожного з методів є свої свою плюси та мінуси.

При використанні ультразвукового методу, по суті, очищуються лише форсунки, які при такому способі очистки потрібно демонтувати, а це зайві витрати для вас.

При хімічному методі, очищується вся паливна система, включаючи клапани та камери згорання. В циліндрах покращується баланс компресії і знижується вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Слід відзначити, що на Радан Авто Захід використовується саме хімічна промивка форсунок інжектора.

Промивання інжектора – це обов’язкова процедура, яка забезпечить стабільну роботу для вашого двигуна та зменшить розхід палива. А це при нинішніх цінах доволі вагомий фактор.

Зверніть увагу, що часто автовласники намагаються самостійно здійснити очищення за допомогою особливих присадок, що добавляються в бензобак. Проте найчастіше це веде до зворотного ефекту. Тому хімічний варіант очистки в автосервісі – найбільш оптимальний.

Для того щоб чистка інжектора була виконана належним чином в Радан Авто Захід є все необхідне. Майстри-автолюбителі які мають значний досвід у проведенні різноманітних ремонтних робіт. Майстрами використовується сучасне обладнання, яке дозволяє ефективно та швидко проводити очищувальні роботи.

Вам слід знати, якщо промивку слід проводити регулярно – це значно зменшить розхід палива та забезпечить стабільну роботу двигуна.

Величезний досвід роботи (більше 15 років) дозволяє нам гарантувати високу якісь робіт що виконуються.

Якщо вам потрібна якісна чистка (промивка) форсунок інжектора в м. Львів, телефонуйте в Радан Авто Захід (в робочі години).