Стабільна робота двигуна забезпечується за рахунок надходження якісного пального та повітря. Повітря в двигун поступає із зовнішнього середовища. Цілком логічно, що разом з ним може потрапляти пил і різноманітний мусор. Ці елементи можуть спровокувати передчасне зношування деталей двигуна. Тому заміна повітряного фільтра двигуна – це обов’язкова процедура для його надійної роботи.

Швидка заміна повітряного фільтра

Сучасні фільтри виготовляються з синтетичних матеріалів. Вони доволі якісно справляються з очищенням повітря та мають доволі довгий термін служби. Проте чудес не буває, щоб фільтр виконував свою роботу належним чином – слід проводити його своєчасну заміну.

Рекомендовані терміни по заміні цього елементу часто вказуються виробником автомобіля. Звичайно все залежить від умов експлуатації. Загалом, спеціалісти рекомендують проводити цю процедури кожні 12-15 тис. км. Також ви можете візуально його оглянути. Він повинен бути відносно чистим. Якщо було помічено великі накопичення бруду – пора його поміняти.

Якщо фільтр вашого автомобіля забруднився і вам потрібна заміна повітряного фільтра в м. Львів – телефонуйте до нас з 9:00 до 19:00 та записуйтесь на огляд автомобіля.

096 03 5555 9

 

Ознаки того, що вам потрібна заміна повітряного фільтра

Найчастіше в наш автосервіс звертаються з наступними проблемами:

Заміна повітряного фільтра в автомобілі

 • Знижується потужність автомобіля;
 • Збільшився розхід палива;
 • Погіршилась пропускна здатність;
 • Виникли деформації із-за яких пилюка потрапляє в двигун;
 • Підвищений рівень вуглекислого газу у вихлопах.

У випадку, якщо ви помітили якусь із цих ознак, слід якнайшвидше записатись на діагностику. Адже вчасно виявлена забрудненість та подальша заміна повітряного фільтра обійдеться значно дешевше аніж ремонт двигуна.

Зверніть увагу, що часто в автовласників з’являється ідея вийняти фільтр, промити його та встановити назад. Радість від такої економії продовжується недовго. Неполадки дуже швидко появляються знову, адже цей елемент має обмежений термін використання. Тому найоптимальнішим рішенням є поміняти його на новий.

Де замінити повітряний фільтр двигуна

Якісно та швидко замінити повітряний фільтр двигуна вам допоможуть майстри автосервісу Радан Авто Захід.

В плані конструкції, цей елемент виготовляється у вигляді легко змінного модуля. Щоб провести заміну, потрібно зняти кришку корпусу, в залежності від двигуна це вимагатиме від’єднання певних вузлів.

Порядок виконання робіт:

 1. Відкривається капот автомобіля, з корпусу фільтра знімається хомут впускного патрубка;
 2. Знімається кріплення вакуумного підсилювача гальм;
 3. Відкручується гвинти кріплення кришки корпусу фільтра;
 4. Кришка знімається;
 5. Старий фільтр міняється на новий;
 6. Збірка вузлів у відповідності від пункту 4 до пункту 1.

Зверніть увагу, що в залежності від типу двигуна може виникнути необхідність знімання інших елементів.

Якщо ви досвідчений автовласник – то можете провести цю процедуру самостійно. Проте, якщо ж у вас недостатньо досвіду чи часу здійснити цю роботу – звертайтесь в наш автосервіс.

Наші досвідчені автомеханіки швидко, якісно та за доступними цінами проведуть необхідні роботи.

Отже, якщо вам потрібна заміна повітряного фільтра в м. Львів – чекаємо на ваш візит на вул. Кульпарківська 93а. Для більшого комфорту та економії часу зателефонуйте (з 9:00 до 19:00) та попередньо запишіться.

096 03 5555 9